Domů > Rubrika

Nezařazené články

Nezařazené články a stránky na blogu GPS magazín

Vestavěné GPS navigace

V této rubrice se budeme věnovat navigacím, které jsou již vestavěné ve vozidlech. Při koupi nového auta Vám tak usnadníme rozhodování, zda zvolit příplatkovou vestavěnou navigaci, nebo tuto velkou částku ušetřit a raději koupit podstatně levnější přenosnou navigaci.


GPS navigace do auta

V této rubrice naleznete klasické navigace do auta. Budeme zde zveřejňovat novinky, které se objeví na trhu i recenze na různé navigace. Naším cílem je pomoci Vám při výběru navigace do auta.


Navigace do mobilu

Navigace do mobilu jsou také velmi oblíbené, protože mnohé z nich jsou úplně zdarma. Vyrovnají se klasickým navigacím, nebo jsou navigace do mobilu jen pro méně náročné uživatele, kteří do navigace nechtějí moc investovat? Na to se pokusíme nalézt odpověď v této rubrice a pomůžeme Vám také s výběrem navigace do mobilu.


GPS zabezpečení vozidel

Čím dál více se GPS technologie používá i pro zabezpečení vozidel. Nepochybně je to velmi účinné zabezpečení. Dle našeho názoru mnohem účinnější než nejrozšířenější mechanické zabezpečení a v současné době i v podobných cenových relacích. V této rubrice naleznete články o různých systémech GPS zabezpečení vozidel.


GPS sledování aut

Sledování aut, které je v naprosté většině případů přes GPS umožňuje kontrolu nad firemním vozovým parkem a náklady na vozový park. Sledování aut přináší úsporu 20 až 30% nákladů na vozový park. Pokud chcete tyto náklady snížit, tak Vám poradíme, který systém pro sledování aut vybrat.


Ostatní

V této rubrice naleznete články, které nelze zařadit ani do jedné z kategorií.


Kamery a černé skříňky

V této kategorii se budeme věnovat zařízením, které slouží jako důkazní materiál při případné nehodě. K tomu se používají různé kamery do auta, které jsou v našem případě samozřejmě s GPS. Mohou to být ale i černé skříňky fungující na jiném principu.


O webu

O webu

Tento internetový magazín vznikl jako první v Česku, který se zabývá kompletně problematikou GPS technologií. Zajímají Vás GPS technologie? Uvažujete o koupi GPS navigace do auta a nevíte kterou vybrat? Chcete mít dobře zabezpečené auto a mechanické zabezpečení nepovažujete za dostatečné? Jste majitel firmy a chcete mít kontrolu nad vozovým parkem?

  • Anketa


  • Archiv  • Fotogalerie

    Garmin ecoRouteNavigace GARMIN nüvi 1310 LifeTimeEconomy Run 2012 – srovnání s jiným vozem než Škoda