Domů > O webu

O webu

Tento internetový magazín vznikl jako první v Česku, který se zabývá kompletně problematikou GPS technologií. Zajímají Vás GPS technologie? Uvažujete o koupi GPS navigace do auta a nevíte kterou vybrat? Chcete mít dobře zabezpečené auto a mechanické zabezpečení nepovažujete za dostatečné? Jste majitel firmy a chcete mít kontrolu nad vozovým parkem?

Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, tak je tento magazín určený právě pro Vás. Abyste lépe nalezli to co hledáte, tak jsme GPS-magazin.cz rozdělili na jednotlivé rubriky. Díky nim se rychle dostanete k informacím, které potřebujete.

GPS navigace do auta

V této rubrice naleznete informace o klasických navigacích do auta. Budeme zde psát o novinkách na trhu a budeme testovat různé navigace do auta a psát recenze, které Vám pomohou při výběru.

Navigace do mobilu

Pokud nejste náročný uživatel a navigaci používáte jen občas, tak možné budete hledat navigaci do mobilu, která se dá sehnat i zdarma. I na ně budeme psát recenze.

GPS sledování aut

Pokud chcete mít kontrolu nad vozovým parkem ve své firmě, nebo jste živnostník a nebaví Vás psát knihu jízd, tak zde naleznete informace o těchto systémech.

GPS zabezpečení vozidel

V této rubrice se budeme zabývat vyhledávacími systémy, které fungují na principu GPS. Pokud chcete mít auto dobře zabezpečené, s možností dohledání v případě krádeže, tak tato rubrika je určená pro Vás.

  • Anketa


  • Archiv  • Fotogalerie

    Garmin ecoRouteNavigace GARMIN nüvi 1310 LifeTimeEconomy Run 2012 – srovnání s jiným vozem než Škoda